برگزاری سومین جلسه کمیته مشورتی دانشجویان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۴ کد : ۸۵۴ اخبار
تعداد بازدید:۷۰۶

سومین جلسه کمیته مشورتی دانشجویان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد علوم پزشکی اسلامی تهران با حضور هیات رئیسه ، مدیران گروه و نمایندگان دانشجویان در روز سه شنبه مورخ  11 اسفندماه در سالن کنفرانس دانشکده دندانپزشکی برگزار شد .

در آغاز جلسه دکتر افشین حراجی رییس دانشکده ،ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان ، برگزاری  این جلسات را در جهت همدلی و همکاری دانشجویان با اساتید مغتنم دانسته و ایشان را ملزم به رعایت اخلاق حرفه ای و همکاری جهت رفع مشکلات موجود دعوت نمودند.

سپس دکتردنیا صدری مدیرآموزش و تحصیلات تکمیلی ضمن ارائه گزارشی از تاریخچه برگزاری این جلسات از سال 95 متذکر شدند ، انجام این فرایند در خصوص رفع مشکلات جاری و ارتقای کیفیت آموزشی در مانی دانشکده بسیار موثر بوده و از این نظر دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد  اسلامی تهران پیشگام می باشد.

در ادامه نمایندگان دانشجویان ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری این جلسات و اقدامات انجام شده ( تعویض یونیت های فرسوده و پشتیبانی از دانشجویان در تهیه مواد دندانی در شرایط سخت فعلی و نصب تابلو های راهنما در محوطه دانشکده )، مواردی را در خصوص ارتقای دستگاه OPG بخش رادیو لوژی ، بهبود نحوه پذیرش بیماران بی دندان ،تهیه دستگاه لایت کیور به تعداد کافی در بخش کودکان ،امکان افزایش بیمار در بخش تشخیص ،مدون شدن درمان جامع ، وضعیت ریکوارمنت های بخش ترمیمی، اندو ،اطفال  و جمعیت زیاد دانشجویان در کلاسهای نظری مطرح  و سپس مدیران گروه به پاسخگویی سوالات دانشجویان پرداختند.

در پایان جلسه ، ریاست دانشکده ضمن جمع بندی نکات ذکر شده و ارائه راهکارحل مشکلات، در خصوص افتتاح بخش درمان جامع در آینده ای نزدیک خبر دادند که می تواند مشکلات عدیده دانشجویان در زمینه آموزش جامع درمانهای دندانپزشکی را مرتفع نماید.


( ۴ )

نظر شما :